|
---|
|
14:00 | FT |
Soroy Glimt
1 - 0
Honningsvaag
| | |
|
14:00 | FT |
Hammerfest
1 - 1
Tverrelvdalen
| | |
|
14:00 | FT |
Porsanger
2 - 1
Bossekop
| | |
|
14:00 | FT |
Kautokeino
2 - 3
Nordkinn
| | |
|
12:00 | FT |
Alta 2
5 - 1
Norild
| | |
|
14:00 | FT |
Bjoernevatn
2 - 3
Kirkenes
| | |
|
12:00 | FT |
Tromsø 3
0 - 3
Tromsdalen 2
| | |
12:00 | FT |
Laksvatn
4 - 2
Bardufoss
| | |
12:00 | FT |
Finnsnes
0 - 3
Salangen
| | |
12:00 | FT |
Floya
6 - 1
Ishavsbyen
| | |
12:00 | FT |
Skarp
3 - 0
Lyngen/Karnes
| | |
12:00 | FT |
Senja 2
3 - 2
Skjervøy
| | |
13:00 | FT |
Melbo
2 - 2
Landsaas
| | |
13:00 | FT |
Mjolner
7 - 1
Grovfjord
| | |
13:00 | FT |
Medkila
6 - 0
Skånland
| | |
13:00 | FT |
Leknes
0 - 8
Sortland IL
| | |
13:00 | FT |
Ballstad
2 - 3
Lofoten
| | |
13:00 | FT |
Morild
11 - 3
Hardhaus
| | |
14:00 | FT |
Steigen
5 - 0
Grand Bodø
| | |
14:00 | FT |
Meloy FK
9 - 1
Bronnoysund
| | |
14:00 | FT |
Donna/Heroy
1 - 3
Stålkam.
| | |
14:00 | FT |
Innstranden
2 - 3
Fauske/Sprint
| | |
14:00 | FT |
Bodø/Glimt 2
5 - 0
Sandnessjøen
| | |
14:00 | FT |
Sander
7 - 0
Ringsaker
| | |
14:00 | FT |
Elverum
0 - 2
Flisa
| | |
14:00 | FT |
Gjøvik FF
5 - 2
Ottestad
| | |
14:00 | FT |
Raufoss 2
4 - 0
Hamarkam. 2
| | |
14:00 | FT |
Søndre Land
3 - 2
Vind
| | |
14:00 | FT |
Stange
3 - 1
Gran IL
| | |
14:00 | FT |
Kolbu/KK
10 - 0
Valdres FK 2
| | |
14:00 | FT |
Nordre Land
7 - 1
Redalen
| | |
14:00 | FT |
Moelven
1 - 2
Hamar IL
| | |
14:00 | FT |
FF Lillehammer 2
0 - 2
Eidskog
| | |
14:00 | FT |
NIL-Trysil 2
4 - 2
Kongsvinger 2
| | |
14:00 | FT |
Follebu
4 - 1
Loten
| | |
14:00 | FT |
Mosjøen
4 - 2
Tverlandet
| | |
|
17:30 | FT |
Hodd 2
4 - 1
Valder
| | |
17:30 | FT |
Brattvag
4 - 2
Rollon
| | |
17:30 | FT |
Hareid
3 - 3
Volda
| | |
17:30 | FT |
Bergsoy
4 - 2
Herd
| | |
17:30 | FT |
Norborg
3 - 3
Spjelkavik
| | |
17:30 | FT |
Stranda
6 - 0
Godøy
| | |
|
14:00 | FT |
Steinkjer 2
1 - 1
Rosenborg 3
| | |
14:00 | FT |
Elnesvågen/O
4 - 0
Kristiansund BK 2
| | |
14:00 | FT |
Kirkenes
3 - 4
Skarp
| | |
14:00 | FT |
Stålkam.
1 - 4
Mjolner
| | |
14:00 | FT |
Tornado
6 - 2
Hoyang
| | |
14:00 | FT |
Fjøra
3 - 0
Eid IL
| | |
14:00 | FT |
Jølster
3 - 2
Stryn
| | |
14:00 | FT |
Sandane
6 - 3
Vik IL
| | |
14:00 | FT |
Ardal
3 - 2
Dale
| | |
14:00 | FT |
Floro
3 - 1
Sogndal 2
| | |
14:00 | FT |
Runar
5 - 1
Flint
| | |
14:00 | FT |
Husøy/Foynland
2 - 2
Falk
| | |
14:00 | FT |
Sandefjord 2
1 - 2
FK Tønsberg 2
| | |
14:00 | FT |
Tonsberg FK
1 - 1
Eik-Tonsberg
| | |
14:00 | Cxld |
Larvik Turn
-
Sandar IL
| | |
14:00 | FT |
Nøtterøy
3 - 9
Fram Larvik 2
| | |
14:00 | FT |
Dahle
2 - 1
Aandalsnes
| | |
14:00 | FT |
Verdal
5 - 3
Namsos
| | |
14:00 | FT |
Molde 3
6 - 3
Rival
| | |
14:00 | FT |
Kristiansund FK
2 - 2
Averoykam.
| | |
14:00 | FT |
Traff
6 - 0
Surnadal
| | |
14:00 | FT |
Eidsvåg
0 - 2
Sunndal
| | |
14:00 | FT |
Tangmoen
5 - 0
Vuku
| | |
14:00 | FT |
NTNUI
5 - 1
Neset
| | |
14:00 | FT |
Stjordals Blink
7 - 0
Selbu
| | |
14:00 | FT |
Remyra
2 - 4
Malvik FK
| | |
14:00 | FT |
Elverum
3 - 1
Gjøvik FF
| | |
15:00 | FT |
ROS
1 - 3
Svelvik
| | |
15:00 | FT |
Konnerud
4 - 0
Drammen FK
| | |
15:00 | FT |
Kongsberg
0 - 0
Vestfossen
| | |
15:00 | FT |
Modum FK
5 - 0
Åssiden
| | |
15:00 | FT |
Honefoss 2
4 - 1
Mjøndalen 2
| | |
15:00 | FT |
Jevnaker
2 - 1
Birkebeineren
| | |
|
12:00 | FT |
Charlottenlund
4 - 1
Heimdal
| | |
12:00 | FT |
Tiller
8 - 1
Roros
| | |
12:00 | FT |
Strindheim 2
1 - 0
Byåsen 2
| | |
12:00 | FT |
Buvik
9 - 2
Kattem
| | |
12:00 | FT |
Tynset
3 - 3
KIL/Hemne
| | |
12:00 | FT |
Orkla
2 - 3
Froya
| | |
|
17:30 | FT |
Nesodden
7 - 2
Baerum 2
| | |
18:00 | FT |
Pors Grenland 2
8 - 1
Ulefoss SF
| | |
18:00 | FT |
Kjapp
2 - 5
Notodden 2
| | |
|
17:30 | FT |
Sagene
3 - 2
Asker 2
| | |
17:30 | FT |
Skeid 2
2 - 2
Gruner
| | |
17:30 | FT |
Ullern
1 - 1
Grorud
| | |
17:30 | FT |
Rommen
4 - 3
Follo 2
| | |
17:30 | FT |
Arvoll
3 - 1
Huk
| | |
17:30 | FT |
Kolbotn
0 - 3
Hasle/Løren
| | |
17:30 | Cxld |
Lyn 2
-
Hauger
| | |
17:30 | FT |
Lommedalen
5 - 1
Holmlia
| | |
17:45 | FT |
Langhus
1 - 4
Jutul
| | |
17:45 | FT |
Vestli
1 - 0
Frigg 2
| | |
17:45 | FT |
Klemetsrud
3 - 1
Frognerparken
| | |
18:00 | FT |
Trogstad/Bastad
3 - 2
Borgar
| | |
18:00 | FT |
Moss 2
0 - 1
Sprint Jeløy
| | |
18:00 | FT |
Mysen
1 - 0
Trosvik
| | |
18:00 | FT |
Østsiden
1 - 2
Sarpsborg 08 2
| | |
18:00 | FT |
Drobak/Frogn
2 - 4
Fredrikstad 2
| | |
18:00 | FT |
Rakkestad
1 - 3
Kvik Halden
| | |
18:00 | FT |
Selbak
3 - 8
Askim
| | |
|
17:30 | FT |
Nordstrand
1 - 5
Kjelsaas 2
| | |
17:30 | FT |
Korsvoll
8 - 0
Manglerud Star 2
| | |
17:30 | Cxld |
Øvrevoll Hosle
-
Bygdo
| | |
17:30 | FT |
Roa
2 - 3
Boler
| | |
17:30 | FT |
Oppsal
1 - 6
Fagerborg
| | |
17:30 | FT |
Oldenborg
3 - 3
KFUM 2
| | |
|
17:00 | FT |
Uraedd FK
4 - 2
Brevik
| | |
|
18:00 | FT |
Nordheimsund
4 - 3
Smørås
| | |
18:00 | FT |
Brann 2
6 - 0
Os 2
| | |
18:00 | FT |
Baune
2 - 5
Arna-Bjørnar
| | |
18:00 | FT |
Vadmyra
4 - 3
Øystese
| | |
18:00 | FT |
Bergen Nord
4 - 2
Voss
| | |
18:00 | FT |
Odda
3 - 2
Fyllingen
| | |
|
14:00 | FT |
Skedsmo
2 - 0
Sorumsand
| | |
14:00 | FT |
Lyngbo
5 - 3
Bjarg
| | |
14:00 | FT |
Jevnaker
2 - 1
Tornado
| | |
14:00 | FT |
Sunndal
0 - 3
Herd
| | |
14:00 | FT |
Eik-Tonsberg
1 - 2
Kvik Halden
| | |
14:00 | FT |
Gjøvik FF
1 - 2
Elverum
| | |
14:00 | FT |
Skarp
3 - 1
Kirkenes
| | |
14:00 | FT |
Mjolner
4 - 1
Stålkam.
| | |
14:00 | FT |
Vestsiden-Askøy
2 - 3
Askoy
| | |
14:00 | FT |
Lov-Ham 2
3 - 0
Sotra Sportsklubb
| | |
14:00 | FT |
Varegg
2 - 4
Tertnes
| | |
14:00 | FT |
Austevoll
6 - 1
Nordhordland
| | |
14:00 | FT |
Rælingen
5 - 0
Gjerdrum
| | |
14:00 | FT |
Hovding
3 - 2
Hald
| | |
14:00 | FT |
Sannidal
0 - 6
Tollnes
| | |
14:00 | FT |
Gvarv
1 - 6
Herkules
| | |
14:00 | FT |
Stathelle FK
0 - 10
Skarphedin
| | |
14:00 | FT |
Hauerseter
1 - 6
Lorenskog 2
| | |
14:00 | FT |
Fjellhamar
5 - 2
Gjelleråsen
| | |
14:00 | FT |
Fu/Vo
5 - 1
Åkrene
| | |
14:00 | FT |
Skjetten
4 - 1
Holand
| | |
14:00 | FT |
Lillestrom 2
6 - 0
Strømmen 2
| | |
14:00 | FT |
Tiller
2 - 2
Stjordals Blink
| | |
|
17:00 | FT |
Skotfoss
1 - 11
Odd Grenland 3
| | |
|
17:30 | FT |
Avaldsnes
4 - 3
Sandved
| | |
17:30 | FT |
Vedav.Karm.
0 - 1
Buoy
| | |
17:30 | FT |
Skjold
3 - 3
Staal Jorpeland
| | |
17:30 | Cxld |
Sola
-
Nord
| | |
17:30 | FT |
Aakra
2 - 1
Brodd
| | |
|
13:00 | FT |
Kvik Halden
3 - 0
Eik-Tonsberg
| | |
13:00 | FT |
Stjordals Blink
2 - 4
Tiller
| | |
14:00 | FT |
Vaulen
4 - 3
Eiger
| | |
14:00 | FT |
Søgne
0 - 3
Lyngdal
| | |
14:00 | FT |
Voss
2 - 1
Austevoll
| | |
14:00 | FT |
Tornado
0 - 3
Jevnaker
| | |
14:00 | FT |
Herd
5 - 2
Sunndal
| | |
14:00 | FT |
Randesund
2 - 2
Flekkefjord
| | |
14:00 | FT |
Grane/ABK
2 - 3
Donn
| | |
14:00 | FT |
Varhaug
1 - 2
Froyland
| | |
14:00 | FT |
Mandalskam
6 - 0
Gimletroll
| | |
14:00 | FT |
Giv Akt
0 - 5
Jerv
| | |
14:00 | FT |
Vaag
2 - 3
Birkenes
| | |
14:00 | FT |
Farsund
1 - 1
Trauma
| | |
14:00 | FT |
Vardeneset
1 - 3
Hana
| | |
14:00 | FT |
Klepp
4 - 1
Hinna FK
| | |
14:00 | FT |
Riska
1 - 2
Havorn
| | |
14:00 | FT |
Nesodden
2 - 1
Korsvoll
| | |
|
14:00 | FT |
Lillestrom 2
0 - 1
Hasle/Løren
| | |
|
16:00 | FT |
Viking 2
4 - 4
Bryne 2
| | |
17:30 | FT |
Randaberg 2
1 - 5
Haugesund 2
| | |
17:30 | FT |
Stavanger 2
1 - 3
Sandnes 2
| | |
18:00 | FT |
Aalgaard FK 2
0 - 5
Egersund
| | |
|
13:00 | FT |
Staal Jorpeland
2 - 3
Viking 2
| | |
14:00 | FT |
Austevoll
4 - 1
Voss
| | |
14:00 | FT |
Hasle/Løren
4 - 2
Lillestrom 2
| | |
14:00 | FT |
Skarphedin
2 - 0
Mandalskam
| | |
|
13:00 | FT |
Korsvoll
1 - 1
Nesodden
| | |
|
17:00 | FT |
Viking 2
2 - 2
Staal Jorpeland
| | |
|
12:30 | FT |
Mandalskam
6 - 0
Skarphedin
| | |