Live Football Scores

Europa League
20:05
Europe : Europa League : Knockout stage
20:05 Marseille - Salzburg
Colombia : Colombia 1 : Liga Postobon - Ap.
00:00FT Atletico Huila 1 - 2 CD Jaguares (0 - 0)
02:00FT Atletico Junior 1 - 1 Atletico Nacional (0 - 0)
13:00FT Lyngby 0 - 1 AGF/Viby
15:00FT Brøndby 0 - 0 FC Midtjylland
16:00FT Haderslev (J) 1 - 1 FC Copenhagen
17:30FT Brøndby 3 - 1 Midtjylland 1(2 - 0)
DR Congo : DR Congo Super Lea. : Final stage
15:30Unknown Maniema Union - Saint-Eloi Lupopo
14:45FT Al Asyoty Sport 1 - 1 El Geish 1(1 - 1)
19:0039' Al Ahly 0 - 2 El Zamalek
19:45 Stalybridge - Witton Albion
19:45 Coalville - Workington
19:45 Shaw Lane Aquaforce - Barwell
19:45 Stourbridge - Stafford
19:45 Kingstonian - Dulwich Hamlet
England : Conference
19:45 Spennymoor Town FC - North Ferriby United
19:45 Wealdstone - Oxford City
19:45 Dunstable Town FC - Gosport Borough
19:45 St. Ives Town FC - Basingstoke
18:0083' Lubeck 3 - 2 St.Pauli II (2 - 1)
15:00FT1 OFI Crete 7 - 0 Panegialios (3 - 0)
14:00FT Naft Al Junoob 1 - 0 Al Hussein
14:00FT Naft Al Wasat 2 - 0 Zakho
14:00FT Al Kahrabaa 2 - 3 Al Talaba
Israel : Liga Nacional : Playoff - Group st.
17:30FT Hapoel Katamon Jer. 3 - 2 Hapoel Tel Aviv 1(1 - 2)
17:30FT1 Hapoel Hadera Eran 0 - 0 Maccabi Ahi Nazrat (0 - 0)
17:30FT Ironi Rishon Lezion 1 - 0 Beitar Shimshon Te. (0 - 0)
Ivory Coast : Ivory Coast Champi.
16:30FT ASEC Mimosas 0 - 1 San Pedro
Jordan : Jordan League
14:00FT That Ras 2 - 0 Ramtha SC (0 - 0)
17:30FT Shabab Al-Ordon 4 - 2 Mansheiat Bani Hasan (1 - 1)
11:00FT Police FC 1 - 0 KCB
12:00FT Kibera Black Stars 1 - 3 Magongo Rangers
13:00Unknown Coast Stima - Nakuru AllStars
14:15FT Nairobi City Stars 1 - 1 Western Stima
14:00FT Felda United FC 3 - 2 Sarawak FA (1 - 1)
Mexico : 2nda Division - Li. : Nuevos Talentos - .
01:00FT Orizaba 3 - 1 Leones Negros II
Mexico : 2nda Division - Li. : Liga Premier - Cla.
01:00FT Inter Playa del Ca. 2 - 2 Irapuato
02:00FT Durango 0 - 1 Reboceros la Piedad
17:00FT Puebla II 3 - 1 CF America II
23:00 Veracruz II - Necaxa II
16:00FT Enugu Rangers 0 - 0 MFM FC (0 - 0)
16:05FT Plateau United 2 - 0 Kwara United (1 - 0)
Norway : Norway Super Cup : Super Cup
17:30FT Lillestrøm 0 - 1 Rosenborg (0 - 0)
Norway : Norway 3. Division : Div.3 - Group stag.
18:00Unknown Traff - Kristiansund BK 2
Romania : Romania Liga I : Group stage - Cham.
17:00FT CSM Iasi 0 - 3 Astra Ploiesti (0 - 1)
16:00FT Celtic U20 1 - 2 St.Johnstone U20
South America : Copa Libertadores
01:45FT Monagas SC 1 - 0 Defensor Sporting (0 - 0)
01:45FT Boca Juniors 0 - 2 Palmeiras (0 - 1)
01:45FT Santa Fe 0 - 0 Flamengo (0 - 0)
23:15 Cruzeiro - Univ. de Chile
23:15 River Plate - Emelec
19:00 Bala Azul - Deportiva Minera
17:30FT FC Malmö (W) 9 - 0 Eskilstuna United . (4 - 0)