Football Cyprus Glafkos Klerides League Results

Cyprus Glafkos Klerides League live scores

Cyprus Glafkos Klerides League games
Cyprus :

Cyprus Glafkos Klerides League

: Div.1 Standings
Saturday 20 August 2016
17:00 FT Omonia Ermis Aradippou (2-1) +
19:00 FT 1 Nea Salamis Apollon Lima. (0-2) +
Sunday 21 August 2016
17:00 FT AE Zakakiou Ethnikos Achnas (1-0) +
19:00 FT AEL Limassol 1-0 Anagennisi Deryne. (0-0) +
Monday 22 August 2016
18:00 FT Aris L. 1-1 Karmiotissa Pano. (0-1) +
Saturday 27 August 2016
17:00 FT Doxa Katokopia 1-3 AEL Limassol (0-2) +
18:00 FT 1 Anagennisi D. 2-2 Omonia (2-2) +
18:00 FT Apollon Limassol 0-0 Aris L. (0-0) +
19:00 FT Anorthosis 0-0 Nea Salamis (0-0) +
Sunday 28 August 2016
17:00 FT Karmiotissa Pano. 0-0 AE Zakakiou (0-0) +
19:00 FT APOEL Nicosia 3-0 Ermis Aradippou (1-0) +
Saturday 10 September 2016
17:00 FT AEK Larnaca 3-0 Karmiotissa Pano. (1-0) +
18:00 FT Omonia 1-1 Doxa Katokopia (1-0) +
19:00 FT Nea Salamis 0-4 APOEL Nicosia (0-1) +
Sunday 11 September 2016
17:00 FT AE Zakakiou 0-4 Apollon Limassol (0-2) +
18:00 FT 1 Ermis Aradip. 1-0 Anagennisi D. (0-0) +
19:00 FT Aris L. 1-2 Anorthosis (1-0) +
Monday 12 September 2016
18:00 FT AEL Limassol 0-0 Ethnikos Achnas (0-0) +
Wednesday 14 September 2016
18:00 FT AEK Larnaca 2-0 Doxa Katokopia (1-0) +
Saturday 17 September 2016
17:00 FT Ethnikos Achnas 1-2 Omonia (0-1) +
19:00 FT Anorthosis 2-2 AE Zakakiou (0-0) +
Sunday 18 September 2016
17:00 FT APOEL Nicosia 2-0 Anagennisi Deryne. (0-0) +
17:05 FT Apollon Limassol 0-1 AEK Larnaca (0-0) +
18:00 FT Doxa Katokopia 1-2 Ermis Aradippou (0-1) +
19:00 FT Nea Salamis 0-0 Aris L. (0-0) +
Monday 19 September 2016
18:00 FT Karmiotissa Pano. 0-1 AEL Limassol (0-1) +
Wednesday 21 September 2016
17:00 FT Anorthosis 0-0 APOEL Nicosia (0-0) +
18:00 FT 1 Ethnikos Ach. 0-3 AEK Larnaca (0-2) +
Saturday 24 September 2016
17:00 FT AE Zakakiou 1-5 Nea Salamis (1-2) +
18:00 FT Omonia 4-2 Karmiotissa Pano. (1-1) +
19:00 FT AEL Limassol 2-1 Apollon Limassol (1-1) +
Sunday 25 September 2016
17:00 FT AEK Larnaca 4-1 Anorthosis 1 (2-0) +
18:00 FT Aris L. 0-3 APOEL Nicosia (0-1) +
19:00 FT Anagennisi Deryne. 0-1 Doxa Katokopia (0-0) +
Monday 26 September 2016
18:00 FT Ermis Aradippou 2-1 Ethnikos Achnas (1-0) +
Saturday 1 October 2016
17:00 FT Aris L. 0-0 AE Zakakiou (0-0) +
18:00 FT Ethnikos Achnas 5-3 Anagennisi Deryne. (4-2) +
19:00 FT Anorthosis 0-0 AEL Limassol (0-0) +
Sunday 2 October 2016
17:00 FT Karmiotissa. 3-0 Ermis Aradip. 1 (1-0) +
17:05 FT Apollon Limassol 2-1 Omonia (2-0) +
19:00 FT Nea Salamis 0-1 AEK Larnaca (0-1) +
19:00 FT APOEL Nicosia 2-0 Doxa Katokopia (0-0) +
Saturday 15 October 2016
17:00 FT AE Zakakiou 1-4 APOEL Nicosia (0-2) +
17:00 FT Omonia 2-0 Anorthosis (1-0) +
19:00 FT AEL Limassol 3-0 Nea Salamis (2-0) +
Sunday 16 October 2016
17:00 FT Anagennisi Deryne. 0-1 Karmiotissa Pano. (0-0) +
18:00 FT Ermis Aradippou 3-2 Apollon Limassol (1-2) +
19:00 FT Doxa Katokopia 0-0 Ethnikos Achnas (0-0) +
Monday 17 October 2016
18:00 FT AEK Larnaca 4-0 Aris L. (3-0) +
Saturday 22 October 2016
17:00 FT Karmiotissa Pano. 1-0 Doxa Katokopia (0-0) +
17:00 FT Apollon Limassol 4-0 Anagennisi Deryne. (2-0) +
19:00 FT Nea Salamis 1-1 Omonia (0-0) +
Sunday 23 October 2016
17:00 FT AE Zakakiou 2-5 AEK Larnaca (0-2) +
18:00 FT Aris L. 0-3 AEL Limassol (0-1) +
19:00 FT Anorthosis 2-2 Ermis Aradippou (2-0) +
Monday 24 October 2016
18:00 FT APOEL Nicosia 2-0 Ethnikos Achnas (0-0) +
Saturday 29 October 2016
17:00 FT Omonia 3-1 Aris L. (2-0) +
17:00 FT Ethnikos Achnas 4-2 Karmiotissa Pano. (2-0) +
19:05 FT AEK Larnaca 1-1 APOEL Nicosia (0-0) +
Sunday 30 October 2016
17:00 FT Doxa Katokopia 0-1 Apollon Limassol (0-0) +
18:00 FT AEL Limassol 1-1 AE Zakakiou 1 (0-0) +
18:00 FT Ermis Aradippou 1-2 Nea Salamis (0-1) +
Monday 31 October 2016
18:00 FT Anagennisi Deryne. 1-2 Anorthosis (1-1) +
Saturday 5 November 2016
16:00 FT AE Zakakiou 0-1 Omonia 1 (0-1) +
17:00 FT Aris L. 0-2 Ermis Aradippou (0-0) +
18:00 FT AEK Larnaca 2-1 AEL Limassol (0-1) +
Sunday 6 November 2016
15:00 FT Anorthosis 3-0 Doxa Katokopia (1-0) +
16:00 FT Nea Salamis 2-0 Anagennisi Deryne. (2-0) +
16:00 FT Apollon Limassol 3-2 Ethnikos Achnas (0-2) +
17:00 FT APOEL Nicosia 4-1 Karmiotissa. 1 (1-1) +
Saturday 19 November 2016
16:00 FT Ermis Aradippou 2-1 AE Zakakiou (1-1) +
18:00 FT AEL Limassol 1-0 APOEL Nicosia (0-0) +
Sunday 20 November 2016
15:00 FT Omonia 2-1 AEK Larnaca (1-0) +
15:00 FT Anagennisi D. 1-2 Aris L. 1 (0-0) +
16:00 FT Doxa Katokopia 0-0 Nea Salamis (0-0) +
17:00 FT Karmiotissa Pano. 0-6 Apollon Limassol (0-3) +
Monday 21 November 2016
18:00 FT Ethnikos Achnas 2-1 Anorthosis (1-0) +
Saturday 26 November 2016
16:05 FT AEK Larnaca 1-0 Ermis Aradippou (0-0) +
17:00 FT Nea Salamis 1-0 Ethnikos Ach. 1 (0-0) +
18:00 FT AEL Limassol 1-0 Omonia (0-0) +
Sunday 27 November 2016
15:00 FT AE Zakakiou 1-1 Anagennisi D. 1 (0-0) +
16:00 FT Aris L. 4-0 Doxa Katokopia (1-0) +
17:00 FT Anorthosis 0-1 Karmiotissa Pano. (0-1) +
Monday 28 November 2016
18:05 FT APOEL Nicosia 1-1 Apollon Limassol (0-0) +
Saturday 3 December 2016
16:00 FT 1 Omonia 1-4 APOEL Nicosia (0-3) +
16:00 FT Anagennisi Deryne. 0-0 AEK Larnaca (0-0) +
18:00 FT Karmiotissa. 1-0 Nea Salamis 1 (1-0) +
Sunday 4 December 2016
15:00 FT Ethnikos Achnas 2-0 Aris L. (0-0) +
15:00 FT Apollon Limassol 1-1 Anorthosis (1-0) +
17:00 FT Ermis Aradippou 0-1 AEL Limassol (0-0) +
Monday 5 December 2016
18:00 FT Doxa Katokopia 1-0 AE Zakakiou (1-0) +
Saturday 10 December 2016
16:00 FT Apollon Limassol 1-1 Nea Salamis (1-0) +
16:00 FT Anagennisi Deryne. 1-3 AEL Limassol (1-2) +
18:00 FT Ermis Aradippou 2-2 Omonia (0-1) +
Sunday 11 December 2016
15:00 FT Ethnikos Achnas 3-1 AE Zakakiou (3-0) +
16:00 FT Karmiotissa. 3-3 Aris L. 1 (1-2) +
17:00 FT Doxa Katokopia 1-1 AEK Larnaca (0-1) +
Monday 12 December 2016
18:00 FT APOEL Nicosia 2-1 Anorthosis (1-0) +
Friday 16 December 2016
16:00 FT AE Zakakiou 3-3 Karmiotissa Pano. (1-2) +
17:00 FT Nea Salamis 2-1 Anorthosis (0-1) +
0 message(s)
Chat "Cyprus Glafkos Klerides League"