Tercera Division - Grp. 10 live scores

Tercera Division - Grp. 10 games

August 25, 2018
18:30FTCeuta 1 - 3 Arcos CF
19:30FTUB Lebrijana 1 - 1 Utrera
August 26, 2018
18:00FTCordoba B 2 - 0 Los Barrios
18:30FTLucena 3 - 1 Cadiz B
19:00FTAlgeciras 1 - 0 Ecija
19:00FTCD Cabecense 2 - 2 San Roque
19:00FTCD Guadalcacin 1 - 2 CD Gerena
19:00FTPuente Genil 3 - 0 Atletico Espeleno
September 1, 2018
17:45FTSan Roque 3 - 1 UB Lebrijana
19:00FTEcija 0 - 1 Cordoba B
September 2, 2018
10:30FTCD Gerena 0 - 3 Algeciras
18:00FTSevilla C 3 - 0 CD Guadalcacin
18:00FTXerez 2 - 1 Puente Genil
18:00FTAtletico Espeleno 1 - 3 Betis B
18:30FTArcos CF 2 - 0 CD Cabecense
19:15FTLos Barrios 0 - 2 Lucena
September 9, 2018
10:30FTBetis B 1 - 1 Xerez
10:30FTCordoba B 1 - 1 CD Gerena
11:00FTCD Guadalcacin 1 - 2 Utrera
16:45FTCeuta 1 - 1 CD Cabecense
18:30FTPuente Genil 0 - 0 Cadiz B
18:30FTAlgeciras 4 - 0 Sevilla C
19:00FTLucena 1 - 1 Ecija
19:00FTUB Lebrijana 1 - 0 Arcos CF
September 13, 2018
19:00FTCD Cabecense 1 - 1 UB Lebrijana
September 15, 2018
18:00FTAtletico Espeleno 0 - 1 Ceuta
19:30FTCD Gerena 1 - 0 Lucena
September 16, 2018
10:30FTSevilla C 1 - 2 Cordoba B
11:00FTUtrera 0 - 2 Algeciras
16:00FTCadiz B 2 - 0 Betis B
17:30FTSan Roque 1 - 0 CD Guadalcacin
18:00FTLos Barrios 1 - 0 Puente Genil
September 23, 2018
10:30FTBetis B 7 - 0 Los Barrios
10:30FTCordoba B 1 - 1 Utrera
11:00FTCD Guadalcacin 1 - 2 Arcos CF
16:30FTLucena 1 - 2 Sevilla C
16:30FTCeuta 5 - 1 UB Lebrijana
17:00FTAlgeciras 2 - 2 San Roque
17:00FTPuente Genil 1 - 0 Ecija
17:30FTAtletico Espeleno 2 - 1 Xerez
September 29, 2018
17:00FTArcos CF 2 - 1 Algeciras
19:30FTUtrera 1 - 1 Lucena
September 30, 2018
10:30FTCD Gerena 0 - 2 Puente Genil
10:30FTCadiz B 1 - 1 Atletico Espeleno
10:30FTCD Cabecense 3 - 1 CD Guadalcacin
16:30FTXerez 1 - 1 Ceuta
17:00FTSan Roque 0 - 1 Cordoba B
18:00FTEcija 3 - 2 Betis B
October 7, 2018
10:30FTCordoba B 2 - 1 Arcos CF
10:30FTBetis B 8 - 0 CD Gerena
11:00FTCD Guadalcacin 0 - 0 UB Lebrijana
17:00FTAtletico Espeleno 1 - 4 Los Barrios
17:00FTPuente Genil 0 - 0 Sevilla C
17:00FTAlgeciras 1 - 0 CD Cabecense
17:00FTLucena 0 - 4 San Roque
17:00FTXerez 0 - 1 Cadiz B
October 11, 2018
16:30FTCadiz B 1 - 0 Ceuta
19:00FTArcos CF 0 - 0 Lucena
19:30FTCD Cabecense 3 - 3 Cordoba B
20:00FTEcija 2 - 1 Atletico Espeleno
October 12, 2018
10:30FTSevilla C 0 - 3 Betis B
11:00FTUtrera 0 - 0 Puente Genil
11:00FTUB Lebrijana 1 - 1 Algeciras
16:30FTLos Barrios 0 - 0 Xerez
October 14, 2018
10:30FTCordoba B 4 - 2 UB Lebrijana
10:30FTCadiz B 0 - 0 Los Barrios
16:00FTLucena 4 - 1 CD Cabecense
16:00FTCeuta 3 - 0 CD Guadalcacin
17:00FTXerez 2 - 2 Ecija
17:00FTAtletico Espeleno 2 - 5 CD Gerena
17:00FTPuente Genil 0 - 1 San Roque
October 16, 2018
16:30FTBetis B 1 - 1 Utrera
October 21, 2018
10:30FTCD Gerena 1 - 0 Xerez
11:00FTArcos CF 2 - 2 Puente Genil
11:00FTCD Guadalcacin 2 - 3 Algeciras
11:00FTUB Lebrijana 2 - 1 Lucena
11:00FTSevilla C 1 - 0 Atletico Espeleno
16:00FTEcija 0 - 3 Cadiz B
16:30FTLos Barrios 2 - 0 Ceuta
17:00FTSan Roque 0 - 2 Betis B
October 27, 2018
15:30FTBetis B 1 - 0 Arcos CF
19:00FTCeuta 3 - 2 Algeciras
October 28, 2018
10:30FTCadiz B 0 - 0 CD Gerena
10:30FTCordoba B 2 - 0 CD Guadalcacin
11:00FTPuente Genil 3 - 1 CD Cabecense
11:00FTLos Barrios 1 - 0 Ecija
11:30FTAtletico Espeleno 1 - 1 Utrera
16:00FTXerez 1 - 0 Sevilla C
October 31, 2018
15:30FTSevilla C 1 - 0 Cadiz B
November 1, 2018
10:30FTCD Cabecense 0 - 1 Betis B
11:00FTEcija 0 - 1 Ceuta
11:00FTAlgeciras 2 - 0 Cordoba B
11:00FTSan Roque 2 - 1 Atletico Espeleno
11:00FTUtrera 3 - 1 Xerez
11:30FTUB Lebrijana 1 - 1 Puente Genil
16:00FTCD Guadalcacin 0 - 1 Lucena
17:00FTCD Gerena 0 - 2 Los Barrios
November 4, 2018
11:00FTBetis B 1 - 1 UB Lebrijana
11:00FTEcija 2 - 1 CD Gerena
15:30FTXerez 2 - 1 San Roque
15:30FTCadiz B 1 - 2 Utrera
16:00Atletico EspelenoArcos CF
16:00FTLucena 1 - 1 Algeciras
16:00FTCeuta 1 - 1 Cordoba B
16:30FTLos Barrios 3 - 0 Sevilla C
November 10, 2018
15:00FTCD Gerena 1 - 0 Ceuta
16:30FTSan Roque 0 - 3 Cadiz B
November 11, 2018
10:30FTCordoba B 1 - 1 Lucena
11:00FTCD Cabecense 1 - 1 Atletico Espeleno
11:00FTCD Guadalcacin 1 - 2 Puente Genil
11:00FTArcos CF 0 - 1 Xerez
11:00FTUtrera 3 - 0 Los Barrios
11:00FTSevilla C 0 - 2 Ecija
November 17, 2018
15:00FTCD Gerena 2 - 1 Sevilla C
16:00FTCeuta 1 - 0 Lucena
November 18, 2018
10:30FTCadiz B 1 - 0 Arcos CF
11:00FTBetis B 7 - 1 CD Guadalcacin
11:00FTEcija 0 - 2 Utrera
15:15FTXerez 0 - 1 CD Cabecense
15:30FTAtletico Espeleno 0 - 1 UB Lebrijana
16:00FTLos Barrios 2 - 1 San Roque
16:00FTPuente Genil 1 - 1 Algeciras
November 24, 2018
16:00FTArcos CF 1 - 2 Los Barrios
16:30FTSan Roque 0 - 2 Ecija
November 25, 2018
11:00FTUtrera 3 - 0 CD Gerena
11:00FTCD Cabecense 0 - 2 Cadiz B
11:30FTUB Lebrijana 0 - 2 Xerez
12:00FTSevilla C 0 - 1 Ceuta
15:15FTCordoba B 1 - 1 Puente Genil
16:00FTAlgeciras 1 - 0 Betis B
December 1, 2018
11:00FTEcija 0 - 0 Arcos CF
16:00FTLos Barrios 2 - 0 CD Cabecense
16:30FTCD Gerena 0 - 3 San Roque
December 2, 2018
11:00FTSevilla C 0 - 1 Utrera
11:00FTCadiz B 3 - 0 UB Lebrijana
14:45FTBetis B 1 - 1 Cordoba B
15:30FTPuente Genil 1 - 1 Lucena
15:30FTAtletico Espeleno 2 - 0 CD Guadalcacin
December 6, 2018
10:30FTSan Roque 0 - 0 Sevilla C
11:00FTCD Guadalcacin 1 - 1 Xerez
11:00FTCD Cabecense 0 - 2 Ecija
11:30FTUB Lebrijana 0 - 2 Los Barrios
11:30FTUtrera 1 - 1 Ceuta
16:00FTArcos CF 3 - 0 CD Gerena
16:00AlgecirasAtletico Espeleno
16:00FTLucena 2 - 3 Betis B
December 9, 2018
10:00FTCadiz B 1 - 0 CD Guadalcacin
10:30FTCD Gerena 1 - 0 CD Cabecense
11:00FTEcija 0 - 1 UB Lebrijana
11:00FTSevilla C 3 - 0 Arcos CF
11:00FTUtrera 0 - 0 San Roque
16:00FTAtletico Espeleno 0 - 0 Cordoba B
16:00FTXerez 0 - 0 Algeciras
16:30FTCeuta 2 - 0 Puente Genil
December 15, 2018
15:30FTCD Cabecense 2 - 1 Sevilla C
16:15FTCeuta 4 - 3 San Roque
December 16, 2018
10:30FTCordoba B 1 - 1 Xerez
11:00FTCD Guadalcacin 1 - 3 Los Barrios
11:30FTUB Lebrijana 1 - 0 CD Gerena
11:30FTArcos CF 0 - 4 Utrera
15:45FTPuente Genil 2 - 0 Betis B
16:00FTAlgeciras 0 - 1 Cadiz B
16:30FTLucena 4 - 0 Atletico Espeleno
December 19, 2018
16:00Arcos CFCeuta
19:00CD GerenaCD Guadalcacin
19:30UtreraUB Lebrijana
December 20, 2018
11:30Cadiz BCordoba B
December 23, 2018
10:00Sevilla CUB Lebrijana
10:00Betis BCeuta
11:00EcijaCD Guadalcacin
11:00UtreraCD Cabecense
11:00San RoqueArcos CF
16:00XerezLucena
16:30Los BarriosAlgeciras
December 29, 2018
11:00EcijaAlgeciras
16:00Atletico EspelenoPuente Genil
December 30, 2018
10:00Cadiz BLucena
10:00Los BarriosCordoba B
10:00San RoqueCD Cabecense
January 7, 2019
10:00CD CabecenseArcos CF
10:00CD GuadalcacinSevilla C
10:00AlgecirasCD Gerena
10:00UB LebrijanaSan Roque
10:00LucenaLos Barrios
10:00Betis BAtletico Espeleno
10:00Puente GenilXerez
10:00Cordoba BEcija
January 13, 2019
10:00Sevilla CAlgeciras
10:00UtreraCD Guadalcacin
10:00Cadiz BPuente Genil
10:00CD GerenaCordoba B
10:00CD CabecenseCeuta
10:00XerezBetis B
10:00EcijaLucena
10:00Arcos CFUB Lebrijana
January 20, 2019
10:00CeutaAtletico Espeleno
10:00Betis BCadiz B
10:00Puente GenilLos Barrios
10:00LucenaCD Gerena
10:00Cordoba BSevilla C
10:00AlgecirasUtrera
10:00CD GuadalcacinSan Roque
10:00UB LebrijanaCD Cabecense
January 27, 2019
10:00Sevilla CLucena
10:00XerezAtletico Espeleno
10:00Arcos CFCD Guadalcacin
10:00UtreraCordoba B
10:00San RoqueAlgeciras
10:00UB LebrijanaCeuta
10:00Los BarriosBetis B
10:00EcijaPuente Genil
February 3, 2019
10:00CeutaXerez
10:00Atletico EspelenoCadiz B
10:00Betis BEcija
10:00Puente GenilCD Gerena
10:00LucenaUtrera
10:00Cordoba BSan Roque
10:00AlgecirasArcos CF
10:00CD GuadalcacinCD Cabecense
February 10, 2019
10:00UB LebrijanaCD Guadalcacin
10:00Cadiz BXerez
10:00Los BarriosAtletico Espeleno
10:00CD GerenaBetis B
10:00Sevilla CPuente Genil
10:00San RoqueLucena
10:00Arcos CFCordoba B
10:00CD CabecenseAlgeciras
February 17, 2019
10:00Betis BSevilla C
10:00XerezLos Barrios
10:00Puente GenilUtrera
10:00Atletico EspelenoEcija
10:00CeutaCadiz B
10:00AlgecirasUB Lebrijana
10:00Cordoba BCD Cabecense
10:00LucenaArcos CF
February 24, 2019
10:00CD GerenaAtletico Espeleno
10:00EcijaXerez
10:00Los BarriosCadiz B
10:00CD CabecenseLucena
10:00UtreraBetis B
10:00San RoquePuente Genil
10:00CD GuadalcacinCeuta
10:00UB LebrijanaCordoba B
February 28, 2019
10:00CeutaLos Barrios
10:00Cadiz BEcija
10:00XerezCD Gerena
10:00Atletico EspelenoSevilla C
10:00Betis BSan Roque
10:00Puente GenilArcos CF
10:00LucenaUB Lebrijana
10:00AlgecirasCD Guadalcacin
March 3, 2019
10:00EcijaLos Barrios
10:00CD GerenaCadiz B
10:00Sevilla CXerez
10:00UtreraAtletico Espeleno
10:00Arcos CFBetis B
10:00CD CabecensePuente Genil
10:00CD GuadalcacinCordoba B
10:00AlgecirasCeuta
March 10, 2019
10:00Betis BCD Cabecense
10:00Puente GenilUB Lebrijana
10:00Cordoba BAlgeciras
10:00Los BarriosCD Gerena
10:00CeutaEcija
10:00LucenaCD Guadalcacin
10:00Cadiz BSevilla C
10:00XerezUtrera
10:00Atletico EspelenoSan Roque
March 17, 2019
10:00CD GerenaEcija
10:00Sevilla CLos Barrios
10:00UtreraCadiz B
10:00San RoqueXerez
10:00Arcos CFAtletico Espeleno
10:00UB LebrijanaBetis B
10:00AlgecirasLucena
10:00Cordoba BCeuta
March 24, 2019
10:00Puente GenilCD Guadalcacin
10:00LucenaCordoba B
10:00EcijaSevilla C
10:00CeutaCD Gerena
10:00Cadiz BSan Roque
10:00Atletico EspelenoCD Cabecense
10:00Los BarriosUtrera
10:00XerezArcos CF
March 31, 2019
11:00UtreraEcija
11:00San RoqueLos Barrios
11:00CD GuadalcacinBetis B
11:00Arcos CFCadiz B
11:00CD CabecenseXerez
11:00Sevilla CCD Gerena
11:00UB LebrijanaAtletico Espeleno
11:00LucenaCeuta
11:00AlgecirasPuente Genil
April 7, 2019
11:00Puente GenilCordoba B
11:00CeutaSevilla C
11:00CD GerenaUtrera
11:00EcijaSan Roque
11:00Los BarriosArcos CF
11:00Cadiz BCD Cabecense
11:00XerezUB Lebrijana
11:00Betis BAlgeciras
April 14, 2019
11:00Arcos CFEcija
11:00Cordoba BBetis B
11:00UtreraSevilla C
11:00UB LebrijanaCadiz B
11:00CD GuadalcacinAtletico Espeleno
11:00San RoqueCD Gerena
11:00CD CabecenseLos Barrios
11:00LucenaPuente Genil
April 28, 2019
11:00CeutaUtrera
11:00Sevilla CSan Roque
11:00CD GerenaArcos CF
11:00EcijaCD Cabecense
11:00Los BarriosUB Lebrijana
11:00XerezCD Guadalcacin
11:00Atletico EspelenoAlgeciras
11:00Betis BLucena
May 5, 2019
11:00San RoqueUtrera
11:00AlgecirasXerez
11:00CD GuadalcacinCadiz B
11:00Cordoba BAtletico Espeleno
11:00Puente GenilCeuta
11:00Arcos CFSevilla C
11:00CD CabecenseCD Gerena
11:00UB LebrijanaEcija
May 12, 2019
11:00UtreraArcos CF
11:00Sevilla CCD Cabecense
11:00San RoqueCeuta
11:00CD GerenaUB Lebrijana
11:00Cadiz BAlgeciras
11:00XerezCordoba B
11:00Los BarriosCD Guadalcacin
11:00Atletico EspelenoLucena
11:00Betis BPuente Genil
May 19, 2019
11:00Arcos CFSan Roque
11:00AlgecirasLos Barrios
11:00CeutaBetis B
11:00Cordoba BCadiz B
11:00CD GuadalcacinEcija
11:00UB LebrijanaSevilla C
11:00CD CabecenseUtrera
11:00LucenaXerez
Discussion
0 Messages