Live Football Scores

Champions League
20:00
England : Championship
19:45 QPR - West Bromwich
Europe : Champions League : UEFA Champions Lea.
20:00 Lyon - Barcelona
Argentina : Federal A : Federal A - 2nd St.
00:00FT Boca Unidos 1 - 2 Sarmiento de Resis. (0 - 2)
Argentina : Argentino A : Relegation Group C
00:00FT Ferro General Pico 0 - 0 Deportivo Roca (0 - 0)
Argentina : Primera Division : Apertura
00:10FT Racing Club 3 - 0 Godoy Cruz Mza. (2 - 0)
Argentina : Primera B
21:00 CA Talleres Remedi. - CD UAI Urquiza
Brazil : Copa do Brasil
22:15 Londrina EC - Parana Clube
Brazil : Paraense
23:00 Independente PA - Bragantino PA
Brazil : Matogrossense
00:10FT Operario LTDA 0 - 0 Sinop (0 - 0)
Bulgaria : Parva Liga
10:30 Slavia Sofia - Cherno More Varna
13:00 Ludogorets Razgrad - Botev Plovdiv
15:30 Litex Lovech - Botev Vraca
Colombia : Colombia 2 : Apertura
01:00FT Chico FC 3 - 1 Fortaleza (0 - 0)
Ecuador : Ecuador 1 : Serie A - Apertura
00:15FT Independiente J.Te. 1 - 0 Tecnico Universita. (0 - 0)
14:00 El Gounah - Al Asyoty Sport
England : League 2
19:45 Notts County - Newport
19:45 Oldham - Morecambe
19:45 Cheltenham - Cambridge
19:45 Port Vale - Tranmere
England : Conference
19:45 Ashton United - Telford
19:45 Stockport - Southport
19:45 Altrincham - Spennymoor Town FC
19:45 Woking - Hemel Hempstead
19:45 Sutton United - Barnet
19:45 AFC Fylde - Havant
19:45 Boreham Wood - Wrexham
19:45 Maidstone - Halifax
19:45 Ebbsfleet United - Hartlepool
19:45 AFC Rushden & Diam. - Stratford Town
19:45 Workington - Witton Albion
England : League 1
19:45 Accrington - Oxford
19:45 Rochdale - Wimbledon
19:45 Sunderland - Gillingham
19:45 Barnsley - Burton
19:45 Portsmouth - Bristol
Finland : Finland Cup : Group stage - Grou.
15:00 Helsinki - Honka
Hungary : Hungary FA Cup
17:30 FC Ajka - Debrecen
International : Club Friendly Games
08:0074' Dinamo Moscow 2 - 0 Irtysh Pavlodar (1 - 0)
11:00 Gazovik Orenburg - Spartak Moscow
14:00 Dinamo Moscow - Ordabasy Shymkent
14:00 Ljubljana - Borac Banjaluka
14:30 Rubin Kazan - Tobol Kostanay
14:30 Dinamo Ufa - Lok.Tbilisi
15:00 Vålerenga - Nomme Kalju
17:00 Cartagena - CSKA Moscow
18:00 Tvaakers IF - Ljungskile
Iran : Iran 2
10:45 Gol Gohar - Malavan
10:45 Mes Kerman - Qashqai
10:45 Baderan Tehran - Khoneh Be Khoneh
10:45 Aluminium Arak - Gostaresh Foolad FC
10:45 Oxin Alborz - Shahin
10:45 Sorkhpooshan Pakda. - Mes Rafsanjan
11:15 Shahrdari Mahshahr - Karun Arvand Khorr.
13:45 Arbil - Naft Al Wasat
Italy : Serie C Grp B
19:30Ppd Rimini - Ternana
01:35FT Cavalier SC 1 - 0 Waterhouse FC (1 - 0)
Montenegro : Montenegro 1
Peru : Peru Primera Divis. : 1a Div. - Apertura
Scotland : League Two
Scotland : Scottish Cup
South Africa : ABSA Premiership
South America : Copa Libertadores : Qualifiers