Live Football scores

No matches in 'My Games' today Go to 'My Games'
Argentina : Primera Division : Apertura
00:15FT Atletico Tucuman 0 - 0 Aldosivi (0 - 0)
Argentina : Argentino A : Argentino A - 2nd .
00:30FT Gimnasia Mendoza 1 - 2 Agropecuario (0 - 1)
Argentina : Primera B
19:00FT Club Atl├ętico Estu. 2 - 2 Excursionistas (2 - 2)
19:00FT Deportivo Riestra 2 - 0 Villa San Carlos (1 - 0)
19:00FT Acassuso 1 - 1 Colegiales (1 - 0)
19:00FT Comunicaciones 3 - 1 CA Talleres Remedi. 1(1 - 1)
19:00FT Tristan Suarez 1 - 0 Dep.Espanol 1(0 - 0)
19:05FT1 Almirante Brown 1 - 0 Barracas Central 2(1 - 0)
23:10FT Defensores de Belg. 0 - 0 CD UAI Urquiza (0 - 0)
Argentina : Primera B Nacional
00:10FT Argentinos Juniors 1 - 0 Chacarita Juniors (1 - 0)
10:00FT Alashkert FC II 2 - 2 Erebuni
18:00FT USC Eugendorf 0 - 0 Seekirchen
18:00FT Vorwarts Steyr 3 - 3 SV Lafnitz
18:30FT ATSV Stadl Paura 3 - 1 Grieskirchen
Brazil : Paraense
23:30FT Sao Francisco PA 0 - 3 Paysandu
18:00FT Santo Andre 3 - 3 Ponte Preta (1 - 1)
22:00FT Novorizontino 2 - 2 Audax Sao Paulo (1 - 0)
22:30FT Oeste FC 0 - 0 Barretos
Brazil : Copa Sul-Minas-Rio : Copa Sul-minas-rio.
22:00FT Joinville 0 - 0 Cruzeiro
Brazil : Amazonense : Amazonense 1st gro.
20:00FT Penarol 2 - 0 Sao Raimundo AM
23:00FT Manaus FC 0 - 2 Rio Negro AM
Chile : Chile 1 : Clausura
00:00FT O'Higgins 1 - 1 Deportes Iquique (0 - 0)
Colombia : Colombia 1 : Liga Postobon - Ap.
00:30FT Itagui 1 - 2 Envigado (1 - 0)
13:00FT Telephonat Bani Sw. 3 - 1 Tameh
13:00FT Al Qana 2 - 0 El Sekka El Hadid
13:00FT Gomhoreyet Shbeen 3 - 0 Al zarka
13:00FT Domiat 0 - 0 Al Nasr
13:00FT El Sharkeyah Leldd. 0 - 1 Kahrbaa Alasmalia
13:00FT Nogoom EL Mostakbal 3 - 1 Al Tersana
13:00FT Manshyat el Shohadaa 1 - 0 Marekh
13:00FT National Bank 1 - 1 Itesalat
15:30FT Ceramica Cleopatra 1 - 2 Coca Cola
England : League 2
19:45FT Morecambe 1 - 2 Accrington (0 - 1)
19:45FT1 Newport 1 - 1 Luton (1 - 1)
England : League 1
19:45FT Coventry 2 - 1 Port Vale (2 - 0)
19:45FT Oxford 2 - 4 Bolton (1 - 2)
19:45FT Rochdale 3 - 3 Millwall (2 - 2)
19:45FT Spennymoor Town FC 3 - 2 Matlock Town
19:45FT Marine 3 - 2 Corby Town
19:45FT Stafford 1 - 0 Mickleover Sports
19:45FT Nantwich Town 2 - 2 Blyth Spartans
19:45FT Skelmersdale United 1 - 10 Ashton United
19:45FT Rushall Olympic 2 - 5 Coalville
19:45FT St. Ives Town FC 0 - 3 Hitchin Town
19:45FT Cinderford Town 4 - 2 Frome Town
19:45FT Kings Lynn 1 - 2 St Neots Town
19:30FT Burgess Hill Town 0 - 1 Harlow Town
19:45FT Leiston 2 - 1 Folkestone Invicta
19:45FT Staines Town 0 - 0 Harrow Borough
England : Conference
Europe : U17 European Ch.sh. : Qualifiers - Elite.
Germany : Oberliga Bremen
International : Other matches : Others
N. Ireland : Premiership
Netherlands : Tweede Divisie
Scotland : League Two
Scotland : Lowland League
Scotland : League One